Мешканка Німеччини про відставку Меркель: Люди вірять, що прийде хтось гідний та поведе країну тим же курсом

Мешканка Німеччини Людмила Рудик розповіла в ефірі НАШого телеканалу подробиці про відставку канцлера Ангели Меркель, престиж праці вчителя і військових базах США.

За її словами, серед жителів, зокрема міста Гейдельберг, мало розмов про політику країни.

“Ці розмови ведуться мало. Люди вірять, що якимось чином це все владнається, і хтось прийде гідний, який поведе країну тим же курсом, найкращим курсом. Може, я не з тими спілкуюся, не з тими на кухні сиджу і взагалі на кухні не сиджу. Але я вам відверто кажу, дійсно, розмови були, коли я жила в Україні. Було багато тривог, чому, на жаль, наш маршрут і проліг з України в Німеччину”, – сказала Людмила.

Вона зазначила, що в Гейдельберзі була найбільша база НАТО в Європі, проте багато років тому американці покинули місто.

“Місто від цього сильно постраждало. Тому що вони платили податки, тому що ходили в магазини, тому що вони платили величезну оренду землі за те, що ці бази стояли на них. Країна тільки вигравала від того, що тут були американці. Але зараз, тому що в цьому немає ніякого сенсу, їх уже тут немає”, – додала українка з Німеччини.

Крім цього, Людмила розповіла про свою професію вчителя і ставлення до неї, як до педагога, в Німеччині.

“Я математику викладаю, але вчитель в українському розумінні і тут – різні речі. Вчитель – це той, хто працює в школі, а я в школі не працюю. Я приватні уроки веду з математики. Моя мама була вчителем, мій тато був лікарем, ми були однією з бідних сімей в Україні, коли ми там жили. Тут це найпрестижніші професії на ряду з юристами. Я навіть не назву четверту професію. Дуже високі зарплати. Тут вчителі мають статус держслужбовця, їх не мають право звільнити. Їх ніхто не запитає, чому стільки двійок”, – підкреслила вчитель математики.

Як НАШ повідомляв раніше, Ангела Меркель більше не буде балотуватися в канцлери Німеччини. Як заявила вона в відеозверненні, ніколи ще за 15 років перебування при владі не проживала рік так важко і не покладала так багато надій на наступний рік. Причиною є пандемія.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *