З карантином проблеми були, є і будуть: ФОП про українізацію і введення штрафів за відсутність масок

Відсьогодні, 14 січня, в Україні почнуть штрафувати підприємців, якщо вони не будуть реагувати на клієнта без захисної маски. Максимальний розмір штрафу – 5100 грн. 

НАШ кореспондент Олексій Пальчунов спитав у ФОПів, які наразі мітингують в Києві на Майдані Незалежності, як вони ставляться до таких нововведень. 

Варто зазначити, що за дане порушення для громадян України штрафи від 170 до 225 гривень. Проте для бізнесу – від 3700 до 5100 гривень. 

За словами деяких підприємців, для них нічого не змінилося, адже вони й раніше дотримувалися карантинних норм, не приймаючи клієнта без маски. 

“З карантином в нас проблеми є, були й будуть систематично. Бо є люди, які принципово не носять маски, вони не хочуть цього робити. Викликати поліцію легко, я це робив. Але ж поки поліція доїжджає, цієї людини вже немає. Хабарі з підприємців в нашій державі, на жаль, практикується”, – наголосив підприємець Андрій Тимошенко. 

Зокрема, ФОПи добре ставляться до українізації бізнесу, наголошуючи, що в Україні повинна бути українська мова. 

Як НАШ повідомляв раніше, ресторатор Максим Храмов розповів про ситуацію з карантином в Україні. Зокрема, за його словами, “карантинні” виплати не покривають жодних збитків.    

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *