Нардеп Шевченко розкрив правду про МВФ: Нам не говорять піднімати ціну на газ

Народний депутат від “Слуги народу” Євген Шевченко прокоментував співпрацю України з Міжнародним валютним фондом, зазначивши, що МВФ не давав вказівку підіймати тарифи на газ для населення.

Своєю думкою він поділився в ефірі телеканалу НАШ.

“МФВ не говорить нам піднімати ціни на газ. Я зараз не адвокат МВФ, я розкриваю правду, як воно є. МВФ говорить завжди одне і те ж. Зробіть так, щоб ціна в країні не була нижче, ніж ціна імпортна, яка заходить в країну”, – зазначив він.

Також нардеп підняв питання про те, хто в Україні займається купівлею газу, хто контролює це, і у кого саме купують.

“Нафтогаз, який не дає ніякої інформації нікому. Ми не знаємо ні контрактів, ні що вони там на хабі купують, у кого. І чому в інших країнах газ набагато дешевше? Напевно, потрібно створити якусь комісію і подивитися, як вони все таки закуповують. Або ми робимо ринок відкритий і чесний, або ми робимо держрегулювання, їдемо в Москву і підписуємо контракти безпосередньо. У нас точно буде газ на 25-30% дешевше”, – підкреслив політик.

Як НАШ повідомляв раніше, громадяни України заборгували 56 мільярдів гривень за комунальні послуги. Найгірше платять в Донецькій області та Києві.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *