Як підключити інтернет на Оболоні безкоштовно: покрокова інструкція

Пандемія коронавируса сильно змінила життя: зустрічі в кафе, заняття в спортзалі, дозвілля в театрі або на виставці – це все стало майже розкішшю. Так що там, навіть робота в офісі для багатьох перестала бути такою. Щоб уникнути поширення небезпечного вірусу, український уряд приймає непопулярні рішення, які примушують людей проводити більше часу вдома. І мільйони киян, як і решта українців, стають буквально “заручниками чотирьох стін”.

У такій ситуації порятунок від нудьги – Мережа. Щоб дивитися кіно, грати в ресурсомісткі онлайн-ігри, завантажувати великі файли необхідний швидкісний кабельний інтернет і важливо, щоб він був безлімітним і недорогим, як, наприклад, інтернет на Оболоні від національного телеком-оператора Київстар.

Як швидко підключити домашній інтернет, ми розповімо в цій статті.

Зміст

  • 1Як правильно подати заявку
  • 2Приїзд майстра
  • 3Підключення тарифу

Як правильно подати заявку

В першу чергу, з’ясуйте, чи є технічна можливість підключитися до мереж оператора. Київстар, наприклад, розвиває свою мережу тільки в багатоповерхових будинках, мешканці приватного сектора поки не можуть провести собі провід в будинок.

Щоб отримати консультацію з цього питання і погодити час приїзду майстра, подайте заявку будь-яким із способів:

  • наберіть короткий номер 460 (тільки для мобільних абонентів Київстар);
  • зателефонуйте на безкоштовний номер 0 800 300 460 с будь-якого мобільного та стаціонарного номера України;
  • зробіть запит, заповнивши спеціальну форму на офіційному сайті оператора: вкажіть свій контактний номер телефону, місто, вулицю, номер будинку і квартири.

Незабаром після подачі заявки вам передзвонить менеджер, відповідальний за підключення домашнього інтернету. Він підтвердить можливість приєднання до мережі Київстар і погодить час приїзду майстра. Робота по підключенню в штатному режимі не оплачується.

Окремо доступна послуга “Швидке підключення”: майстер приїжджає прямо в день подачі заявки, якщо вона заповнена в період з 00:00 до 14:59 поточного дня. Послуга надається з понеділка по суботу.

Приїзд майстра

У призначений час майстер приїжджає на вашу адресу для прокладки кабелю. Заздалегідь продумайте, в якому місці краще зробити введення кручений пари в квартиру, щоб це було зручно і естетично. Майстри працюють акуратно і намагаються не заподіяти особливої ​​шкоди ремонту.

Підключення тарифу

Після монтажу кабелів залишається тільки сплатити стандартний тарифний план “Безлім 100”: для нових клієнтів вартість становить 100 грн перші 4 місяці. При підключенні необхідно внести плату одразу за 2 місяці – 200 грн.

ВАЖЛИВО: всі співробітники Київстар забезпечені захисними засобами – масками, бахилами, антисептиками.

У відповідь компанія просить абонентів також відповідально підходити до безпеки: якщо ви погано себе почуваєте, є температура, кашель або нежить, відкладіть підключення послуги на кілька днів.

Але навіть якщо ви абсолютно здорові, під час роботи майстра теж залишайтеся в масці.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *