ДБР повідомило про підозру голові КСУ Тупицькому

ДБР повідомило про підозру голові Конституційного суду Олександру Тупицькому.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

Йому інкримінують вчинення кримінальних правопорушень проти правосуддя, передбачених ч. 2 ст. 384, ст. 386 (надання завідомо неправдивих показань, штучне створення доказів і підкуп свідка).

“Нехтуючи вимогами Конституції України та положеннями Кримінального процесуального кодексу України, діючи з метою перешкоджання встановленню істини у кримінальному провадженні у якому він є підозрюваним, цей суддя продовжує прибувати на робоче місце, перешкоджати установленню істини у кримінальному провадженні, наданню його підлеглими документів на запити органу досудового розслідування та явці осіб за повістками слідчого”, – йдеться в повідомленні.

Також у ДБР додали, що Тупицький після повідомлення про підозру “імітує її невручення,  ненабуття статусу підозрюваного, відвідуючи робоче місце”.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав указ про відсторонення Голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького від посади судді КСУ строком на два місяці.

Як повідомляв НАШ раніше, Федір Веніславський заявив, що голова КСУ Олександр Тупицький відсторонений президентом від своєї посади, тому не має підстав заходитись у будівлі Суду.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *