Южаніна: Це дурниця, я не згодна, що головна мета Нафтогазу – отримання надприбутку

Народний депутат від партії “Європейська солідарність” Ніна Южаніна не згодна з тим, що головна мета НАК “Нафтогазу” – отримання надприбутків.

Таку думку вона висловила в ефірі телеканалу НАШ.

“Я не погоджуюсь з експертами, що які говорять, що метою Нафтогазу є отримання надприбутків. Ну, це єрунда. Це говорять ті, які роблять все для того, щоб ліквідувати цю структуру, як такого собі посередника”, – наголосила вона. 

Політик додала, що НАК “Нафтогаз” – 100% держпідприємство. 

“Тому попри те, що нібито правового управління зараз немає у прем’єра… слухайте, ну, можна ці казки розказувати тим людям, які цими питаннями не володіють. Державне управління в тому й заключається, що є держпідприємство, яке може забезпечити точно саме домогосподарства на опалювальний сезон газом з низькою ціною не тому, щоб поламати ринок, а тому що наразі найскрутніша ситуація для фінансового стану для кожного домогосподарства”, – підкреслила Южаніна. 

Нагадаємо, що Кабінет міністрів на позачерговому засіданні встановив граничну ціну на газ для населення на рівні 6,99 грн за кубометр. За совами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, встановлена ціна є нижчою на 1,5 грн за кубометр від тієї яка була 1,503 тисячі гривень.

Як НАШ повідомляв раніше, міністр розвитку економіки (2019-2020 рр.) Тимофій Милованов заявив, що в Україні ринок газу почав працювати, але занадто повільно. Для його нормальної роботи потрібно від 3 д 5 років.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *