Політолог про легалізацію канабісу: Давайте ще легалізуємо право на вбивство

Політолог Олександр Лазарєв висловив свою думку про легалізацію канабісу в Україні, зазначивши, що він не проти препаратів з медичної марихуани для онкохворих і тих, хто цього потребує. Проте для цього немає необхідності вводити її легалізацію й вирощувати на території країни.

Про це він розповів в ефірі телеканалу НАШ.

“Я особисто не проти того, щоб були препарати з медичною марихуаною для онкохворих і для того спектру хворих, які цього потребують. Я вважаю, що для цього нема потреби і вводити легалізацію марихуани і тим паче вирощувати. У мене зустрічне питання, а орден на вбивство ми коли будемо видавати як на дикому заході? З вбивством справитися не могли, давайте ордена виписувати і тоді вбивця не лише когось “грохне”, то він і ще й податки заплатить, а чому ні? Гарна, мабуть, ідея. Давайте всі пороки і всі злочини легалізуємо, подивимось, як ми через 10 років після такої легалізації заживемо”, – сказав він.

Також він додав, що після легалізації канабісу світові наркокартелі зайдуть на український ринок та будуть вирощувати марихуану, створюючи при цьому робочі місця. Лазарєв закликав боротися проти вирощування наркотичних рослин, а саме виявляти і знищувати їх.

Як повідомляв НАШ раніше, політолог Олександр Лазарєв розповів про те, ким стане наша молодь, якщо легалізують проституцію та наркотики.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *