В Одесі та Львові розпочали підготовку до вакцинації від COVID-19

У Львівській області стартувала підготовка до вакцинації від COVID-19. Як повідомили в пресслужбі львівської облдержадміністрації, в першу чергу будуть вакцинувати медиків, які протидіють пандемії коронавірусу.

Деталі дізнавалася НАШі кореспонденти.

У лабораторному центрі повідомили, як буде відбуватися вакцинація у Львівській області.

“Вакцинація буде проводитися людьми які будуть працювати у складі мобільних громад і ця громада буде їздити від одного тимчасового пункту щеплень до іншого. Тимчасові пункти щеплень будуть розміщені як на базі закладів охорони здоров’я так і можливо на базі підприємств”,- сказала керівник лабцентру.

На вакцину від COVID-19 очікують і на Одещині. Але поки є лише наказ Міністерства охорони здоров’я про її розподіл в регіон і про порядок проходження щеплень. В першу чергу це будуть медики, які протидіють коронавірусу, працівники лабораторного центру, поліціянти.

Ситуацію про вакцини прокометувала директор обласного департаменту охорони здоров’я Наталія Одарій-Захарьєва.

“На сайті департаменту в повному розрізі показана кількість отриманої вакцини, на сьогодні кількості ми ще не знаємо і яка вакцина буде закуплена теж не знаємо. Слід відзначити, що вакцина від COVID-19 буде на контролі, це буде цільове направлення на рівні наркотичних психотропів”,- сказала Наталія.

Як повідомляв НАШ раніше, лікар-інфекціоніст Тетяна Логінова заявила про побічні дії від COVID-вакцини, які можуть спостерігатися у літніх людей.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *