Кому необхідний гарний номер Київстар

Поки одні сміються над ідеєю покупки VIP номера для мобільного телефона, інші вже отримують від цієї послуги практичну користь.

Які переваги насправді дає гарний номер? Це питання ми адресували консультантам інтернет-магазину Київстар.

Чому він потрібен підприємцям

Успіх комерційного підприємства залежить не тільки від якості товарів або послуг, але й від реклами. Помітний номер телефону – ключ до підвищеного попиту. За статистикою, він гарантує приріст продажів на 30%. Як? По-перше, “мелодійні” цифри швидше привертають увагу на білбордах; по-друге, викликають довіру клієнтів, тому що підкреслюють статус компанії.

Крім того, це потенційне джерело доходу: купити красиві номери телефонів і здавати їх “в оренду” – вигідний бізнес. А враховуючи, що їх вартість щорічно збільшується на 20% – це ще й хороша інвестиція.

Кому ще знадобляться красиві номери

Психологічні “фішки” красивого номера корисні не тільки в бізнесі, але й в особистому житті. Наприклад, дівчата цінують в хлопцях творчий підхід, а всі відомі “підкати” давно себе вичерпали. Нестандартний мобільний номер приверне увагу дівчини, що вам сподобалася, а заодно й підкреслить ваш статус і перспективність. Хіба цього недостатньо, щоб красуня захотіла дізнатися вас ближче?

Гарний номер буде актуальним і в сім’ї. Особливо, якщо у вас маленькі діти та потрібно, щоб вже з раннього віку вони знали “домашній телефон” назубок.

Між іншим, купити VIP номер Київстар у подарунок людині, у якої “все є” – відмінна ідея. Зізнайтеся, як часто ви ламаєте голову, що презентувати тому, хто може собі все дозволити? А знаменна дата, зашифрована безпосередньо в красивий номер – це краще будь-якого сувеніра!

Важливо: для красивих номерів у Київстар передбачені спеціальні тарифи, які пропонуються тільки преміальним клієнтам і власникам VIP-номерів.

Красиві номери: види та вартість

Але перш ніж купувати красивий номер Київстар, вам слід визначитися із типами. Вони бувають наступними:

  • простий – будь-яка комбінація цифр за вашим вибором. Головне, щоб вона не збігалася з іншими преміальними типами номерів. Наприклад, 067-003-31-93;
  • срібний – повтор цифрових комбінацій або їх дзеркальне відображення. Припустимо, 096-456-76-54;
  • золотий – три однакові цифри поспіль, або кілька різних в порядку зростання або убування: 096-555-64-44;
  • платиновий – чотири однакові цифри поспіль: 067-333-32-22;
  • ексклюзивний – ділиться на три підвиди. Найдорожчий – дві цифри, одна з яких повторюється п’ять разів поспіль: 096-599-99-92.

Цінність красивих номерів розкривається з кожним роком все більше, тому зростає їх вартість. Практика доводить: від них є реальна користь не тільки в бізнесі, але й в повсякденному застосуванні. Саме тому має сенс придбати собі або другу оригінальний номер, поки його ще не зайняли.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *