Пожежа в будинку літніх людей: Зеленський вимагає провести розслідування

Президент України Володимир Зеленський відреагував на пожежу в харківському будинку літніх людей. Він закликав створити комісію під головуванням міністра розвитку громад та територій для з’ясування причин цієї трагедії. 

Про це голова держави написав у своєму Telegram-каналі. 

“Доручаю Кабінету Міністрів негайно розібратися в ситуації. Терміново створити Державну комісію під головуванням міністра розвитку громад та територій для з’ясування причин цієї трагедії та напрацювання механізмів запобігання подібним надзвичайним ситуаціям у майбутньому”, – зазначив президент. 

Зеленський також доручив міністру внутрішніх справ Арсену Авакову відкрити та взяти під особистий контроль відповідну кримінальну справу і в якнайшвидші терміни відповісти на питання, які причини трагедії та хто в ній винен. 

Зокрема, Володимир Зеленський закликав місцеву владу максимально співпрацювати з центральною владою і зробити все можливе для допомоги постраждалим та родичам, які втратили своїх близьких. 

Нагадаємо, що в четвер, 21 січня, в Харкові сталася пожежа в будівлі, переобладнаній під будинок літніх людей. Пожежа почалася на верхньому поверсі і швидко розподілилась на площу 100 кв. метрів. В результаті інциденту загинули щонайменше 15 осіб.  Подія класифікована як надзвичайна ситуація державного рівня.

Як НАШ повідомляв раніше, в Одесі на вулиці Посмітного, 10/12 сталася пожежа в триповерховому житловому будинку, в приміщенні якого розташований готель. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *