Очевидиця пожежі в Харкові: Поруч з будинком престарілих були секта, порностудія та наркодиспансер

Очевидиця пожежі в харківському будинку для престарілих Ксенія розповіла, що крім будинку для літніх людей на території будівлі були ще порностудія, секта і наркодиспансер.

Про це вона повідомила з місця трагедії, трансляцію вів телеканал НАШ.

“Про будинок для літніх людей знали, і про порностудію, і про секти. Це здається в оренду. Ця частина оформлена як сарай. Це адреса сусідньої вулиці, не адреса цієї вулиці, як тут написано. Тут дуже велика таємниця і загадка”, – розповіла дівчина.

За її словами, будинок для людей похилого віку – це “найкраще, що тут було”. Також вона додала, що власник будівлі ні з ким не контактував і не виходив на зв’язок.

“Ви не уявляєте, що тут творилося, все було в диму, я передати не можу, який це кошмар”, – прокоментувала вона трагедію.

Нагадаємо, що за попередньою інформацією, причиною загоряння стало необережне поводження з електронагрівальними приладами.

Як раніше повідомляв НАШ, будинок для людей похилого віку в Харкові, де сьогодні пожежа забрала життя 15 людей, не був зареєстрований в жодному реєстрі, тобто, працював нелегально.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *