Пожежа у будинку для літніх людей: будівлі по документам взагалі не існує

Будинку літніх людей у Харкові, який 21 січня загорівся, по документах взагалі не існує. Зокрема, його немає на міських планах. 

Про це повідомив  міністр внутрішніх справ Арсен Аваков на екстреному засіданні уряду. 

Очільник МВС зазначив, що особливий цинізм ситуації полягає в тому, що будинок для літніх “Золотий час” рекламувався на телебаченні та в інтернеті. У зв’язку з цим він запропонував перевірити всі аналогічні будинки, які запускають рекламу.

“Треба перевірити їх на предмет наявності дозволів… Чи існують вони взагалі? Попередньо, ми бачимо, що цей будинок взагалі не існує на планах міста. Тому я пропоную такий комплексний підхід і комплексну перевірку”, – заявив Аваков.  

Нагадаємо, що в четвер, 21 січня, в Харкові сталася пожежа в будівлі, переобладнаній під будинок для літніх людей. Пожежа почалася на верхньому поверсі й швидко розподілилась на площу 100 кв. метрів. В результаті інциденту загинули щонайменше 15 осіб. Подія класифікована як надзвичайна ситуація державного рівня.

Як НАШ повідомляв раніше, очевидиця пожежі в харківському будинку для літніх людей Ксенія розповіла, що першими рятувати постраждалих від вогню почали сусіди.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *