Лутковська про пожежу в Харкові: На жаль, ті 15 людей померли задарма

Люди, які померли вчора, 21 січня, внаслідок пожежі у харківському будинку для літніх людей, втратили життя задарма.

Таку думку висловила, уповноважена ВРУ з прав людини минулих років Валерія Лутковська в прямому ефірі телеканалу НАШ.

“Проблема в тому, що це має сказати не президент. Це має сказати голова уряду, який відповідає за діяльність Міністерства соціальної політики або міністр соціальної політики. Вони дійсно мають це сказати, якщо вони цього не говорять, то це свідчить про те, що вони не розуміють свої функції і своє призначення на посаді. Вони уникають будь-якого рішення. Більше того, ті 15 людей, на жаль, задарма померли, тому що при такій позиції, це не призведе до того, що всім решта стане краще”, – відмітила Лутковська.

Також Валерія Лутковська додала, що вона звертала увагу уряду на те, що в таких закладах неврегульована законодавча діяльність і відповідно під питанням знаходиться не тільки права на життя цих людей, а й питання людської гідності.

Варто зазначити, що раніше Кабінет міністрів ініціював створення державної комісії для з’ясування причин пожежі в будинку для літніх людей в Харкові.

Як повідомляв НАШ раніше, Валерія Лутковська заявила, що в Україні мовне питання є виключно політичним, адже це вигідно тим політикам, які хочуть акумулювати свій електорат.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *