Ми так і не змогли отримати 8000 грн компенсацій для бізнесу, – ресторатор

Ресторатор Дмитро Борисов не зміг отримати 8 000 грн компенсацій для свого бізнесу та незадоволений, що під час локдауну закрито не всі громадські заклади.

Про це він повідомив в прямому ефірі телеканалу НАШ.

“Хочу передати привіт всім, хто приймав рішення про тотальний локдаун, в який чомусь не працювали лише ресторани, ТРЦ і спортзали, все інше як працювало так і працює. Ключова відмінність, якщо тотальний карантин в Європі, то повністю не працює все, навіть громадський транспорт, а не популістські заяви, що тотальний карантин, а по суті якусь чатину закривають, а інше ні. Якщо закривають на заході, то влада несе відповідальність за бізнес, оплачує до 80% прибутків і доходів підприємцям, та заробітну плату людям”, – відмітив ресторатор.

Також він додав, що не зміг отримати 8 000 грн компенсацій для бізнесу тому, що “це називалося як можливості, але через бюрократичні всі процедури ми не змогли це зробити”. Борисов підкреслив, що опинився в такій ситуації не тільки він.

Нагадаємо, що президент Володимир Зеленський обіцяв заходи для підтримки громадян та бізнесу у зв’язку з карантинними обмеженнями, зокрема, ФОПи  та наймані працівники, чия сфера діяльності потрапляє під закриття через карантин, отримають матеріальну допомогу у розмірі 8 тисяч грн.

Як повідомляв НАШ раніше, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що в Україні вдалося зупинити хвилю розповсюдження коронавірусної хвороби Covid-19 шляхом запровадження жорсткого карантину.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *