Експерт Українського інституту майбутнього: Зеленський – уособлення “свого пацана”

Президент України Володимир Зеленський продовжує триматися образу простого хлопця з народу, про що свідчать його світлини в соціальних мережах. 

Таку думку висловив експерт Українського інституту майбутнього Ростислав Смірнов в ефірі телеканалу НАШ, коментуючи пост в Instagram голови держави щодо його 43 дня народження. 

“Він (Президент зеленський – ред.) продовжує гнути таку лінію – простий хлопець з народу, якщо ми говоримо конкретно про цю фотографію. Володимир Зеленський з першою задачею справився чудово (розвалив попередній державний устрій – ред.). Але проблема була в тому, що побудувати на місці руйнування він нічого не зміг”, – зазначив Смірнов. 

За його словами, чинний голова держави не вміє та не може будувати Інституції.

“Те, що зараз відбувається, це ми пожинаємо цього плоди, що в нас абсолютно ручне управління, немає жодних Інституцій, і вони на горизонті не видніються. Володимир Зеленський – це таке уособлення “свого пацана”, – підкреслив він. 

Як НАШ повідомляв раніше, нардеп Юрій Павленко вважає, що підсумки діяльності президента України Володимира Зеленського за майже два роки його каденції достатньо не втішні.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *