У центрі соцзахисту розповіли, як пенсіонери можуть отримати “другу пенсію”

В Україні існує Центр “Пенсіон”, який виплачує пенсіонерам “другу пенсію” та допомагає по дому за рахунок їх нерухомості, яку отримує центр після смерті підопічного.

Про це у прямому ефірі телеканалу НАШ, повідомив засновник і директор Центру допомоги та соціального захисту пенсіонерів “Пенсіон” Михайло Вулах.

“Центр допомоги та соціального захисту пенсіонерів – це друга пенсія та допомога по дому. За рахунок нерухомості, яку в майбутньому отримує центр “Пенсіон” ми вже зараз починаємо сплачувати комунальні послуги замість пенсіонера, надаємо щомісячне утримання, велику разову виплату і якщо це все порахувати, то це виглядає як друга пенсія. Попри ті гроші які отримує від держави пенсіонер, також він отримує фінансову допомогу від нас. Ми надаємо послуги допомоги по дому – це прибирання квартири, готування їжі, дрібний ремонт. Ця частина регламентована державним стандартом догляду вдома. Якщо пенсіонеру зараз не дуже потрібна допомога, то вона не надається”, – зазначив Вулах.

Також Михайло розповів, як почати співпрацю з центром “Пенсіон”.

“Пенсіонер має підписати документ про догляд довічного утримання, він регламентований державним законодавством – 57 глава Цивільного кодексу, це заповіт, який не можна скасовувати. Підопічний заповідає квартиру центру, але нею можна користуватися до смерті. Потім ми продаємо квартири, а за ці кошти допомагаємо іншим пенсіонерам”.

Як повідомляв НАШ раніше, народний депутат V-VII скликань Борис Колесніков заявив, що адресної допомоги субсидування не вистачає, тому що існує контрабанда в Україні.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *