Карасьов про мовний закон: Українську мову не будуть любити, бо її нав’язують

Коли Україна витісняє російську мову, українці позбавляються права на успіх та зробити країну модернізованою.

Про це заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ політолог Вадим Карасьов.

“Цей закон деукраїнізує Україну. Тому що мова країни носить модернізаційний потенціал. Мова повинна збільшувати успіх країни. Російська й українська мови, під час Української Радянської Соціалістичної Республіки створили сучасну, успішну Україну. Тобто, російська мова – це мова виходу у світ. Ми мало займалися українською мовою, щоб ця мова була не тільки регіональною. Державна мова має бути в бізнесі – це приватна, правова сфера,  до держави ця сфера відношення не має”, – відмітив політолог.

Також він додав, що коли українці хочуть повністю витіснити російську мову, “ми позбавляємося не тільки однієї з міжнародних мов, а й успіху”.

“Тому що ми фактично робимо Україну домодерною. Це не правильно. Потрібно повністю зберегти досягнення радянського періоду. Зберегти російську мову, бо це наша мова, не тільки Москви. Це мова старослов’янська і Україна тут має більше підстав, ніж Москва. Зберегти російську мову, бо вона нам дала більше можливостей в різних сферах. Українську мову теж потрібно розвивати. ЇЇ будуть не любити, бо її нав’язують”, – підкреслив Карасьов.

Як повідомляв НАШ раніше, політолог Вадим Карасьов розповів, чому не хотів би бути радником президента Володимира Зеленського.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *