Для Зеленського закон про народовладдя – інструмент контролю над парламентом, – Бортнік

Для Президента України Володимира Зеленського закон про народовладдя через Всеукраїнський референдум, який Верховна Рада ухвалила 26 січня під час другого читання – це інструмент контролю над парламентом.

Про це заявив в ефірі телеканалу НАШ директор Українського інституту політики Руслан Бортнік.

“Цей закон не такий простий. Це не просто галочка для Зеленського, тому що народовладдя – це один з ключових пунктів програми Президента, це ще й додатковий інструмент для Володимира Зеленського. Він вже обкатав опитування, і потенційно для Президента закон народовладдя – це інструмент контролю над парламентом”, – сказав Бортник.

За його словами, якщо парламент буде приймати закони, які не влаштовують ОП, то глава держави зможе обнуляти їх через той же референдум.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроект про народовладдя через Всеукраїнський референдум. “ЗА” проголосувало 255 народних депутатів.

Як НАШ повідомляв раніше, директор Українського інституту політики Руслан Бортнік заявив, що ніякі активісти не підуть штурмувати Офіс Президента, тому що легітимізувати захоплення влади сьогодні неможливо.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *