Хто дозволив Гриценку розкидатися територіями?, – Лутковська

Допис екс-міністра оборони Анатолія Гриценка в соціальних мережах щодо Донбасу – це протилежна позиція щодо тих громадян України, які залишилися там з тих чи інших причин.

Про це у прямому ефірі телеканалу НАШ заявила екс-представник України у ТКГ у Мінську Валерія Лутковська.

“Це дурниця. По-перше, хто дозволяв Олександру Гриценко розкидатися територіями? По-друге, це дуже образливо стосовно громадян України. Зараз про те, що говорить Гриценко – це протилежна позиція стосовно тих громадян України, які залишились з тих чи інших причин. Сказати, що вони якісь неправильні і відповідно відмовитись від “ватного” ОРДЛО може тільки людина, яка не розуміє процеси, які там відбуваються і проблему, яку ми маємо сьогодні всередині України”, – прокоментувала Лутковська.

Також вона відмітила, коли почались негативні події в Криму, Україна зробила розумний політичний крок про те, що отримання громадянства Росії не є відмовою від українського громадянства.

Варто зазначити, що екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко опублікував у Facebook допис, про те, що реінтеграція територій Донецької і Луганської народних республік може підірвати економіку країни, і через це від таких планів слід відмовитися.

Як повідомляв НАШ раніше, Леонід Кравчук заявив, що усі, хто представлені у Тристоронній Контактній групі щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, повинні брати в цьому активну участь.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *