Якщо Дубінського виключать з фракції – це буде крахом для “Слуги народу”, – Бужанський

Народного депутата Олександра Дубінського не виключать з фракції “Слуга народу”, тому що це пряма дорога до краху партії монобільшості. 

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив нардеп Максим Бужанський.

“Не хочу, не можу і не збираюся ділити фракцію на якісь групи, підгрупи і підвиди. Я тричі голосував проти виключення з фракції трьох народних депутатів, які були виключені. Як мінімум тому, що не були сформульовані причини їх виключення. Не можна здавати своїх”, – сказав він.

Політик розповів, що на засіданні фракції він вступив в суперечку з Президентом Володимиром Зеленським, заступаючись за Дубінського.

“Це було неправильно з усіх точок зору вступити з Президентом в суперечку. На фракції я заступився за Дубінського. Я був незгодний з тим, що підноситься. Санкції запровадили на одного народного депутата від “Слуги народу”. А якщо завтра США введуть санкції проти 50 депутатів від “Слуги народу”? Всі 50 вийдуть? Я виключаю ймовірність виключення Дубінського з фракції. Це буде політичним крахом “Слуги народу”, – підкреслив політик.

Довідка:

  • Президент України Володимир Зеленський запропонував народному депутату Олександру Дубінському вийти з фракції “Слуга народу”. Як повідомив глава держави, Дубінський повинен піти з фракції, щоб не підставляти “Слугу народу” під удар. Президент нагадав, що Дубінський “розколював фракцію весь час”, і його “журналістська діяльність” під час депутатства знижувала рейтинг і імідж фракції”.
  • Водночас Олександр Дубінський звернувся до президента Володимира Зеленського та заявив, що не збирається виходити з фракції. За його словами, ніякого добровільного рішення про вихід з фракції з його боку не буде.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *