Я поставлю одне питання: Кравчук розповів, як домовитися з Росією

Перший Президент України, очільник української делегації в ТКГ Леонід Кравчук розповів, навіщо Україна продовжує виконувати Мінські домовленості, та як можна домовитися з Російською Федерацією.

Про це він повідомив в ефірі ток-шоу “МАРАФОН” на телеканалі НАШ.

“На наступному засіданні я задам їм одне запитання: “Вони підтримують сім пунктів, які проголосив їхній ватажок?”. Якщо вони схвалюють ці сім пунктів, де зовсім не йдеться про інтеграцію цих районів України, де зовсім не йдеться про українські інтереси як держави в цілому, а йдеться про утворення національно-російських державних структур, то нехай вони скажуть це офіційно на засіданні. Не може бути такого, що їхній ватажок каже одне, а вони – друге”, – зазначив він.

На запитання, якщо не можна домовитися з РФ через ТКГ, то навіщо витрачати свій час, Кравчук відповів:

“Поки що ці перемовини Мінські, які діють, вони мають ще й інші завдання: санкції, об’єднання європейських партнерів. Ми хочемо показати, що Україна була і є прихильником виконання”.

Як повідомляв НАШ раніше, директор Українського інституту політики Руслан Бортнік відреагував на мовний скандал в школі в Дніпропетровській області, де вчителька назвала росіян колонізаторами України.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *