Хвороба президента – думати, що він на посаді навічно, – Савченко

Кожний президент думає, що він буде сидіти в кріслі голови держави вічно – це хвороба всіх президентів. Потрібно розуміти, якщо він у своєму ближньому оточенні буде боятися сильніших за себе, йому український народ народить сильного лідера.

Таку думку народний депутат України VIII скликання Надія Савченко висловила у прямому ефірі телеканалу НАШ.

“Українцям потрібно розуміти, що те або інше рішення однозначно буде виливатися українському народові в найгіршому стані, скільки б не говорив і не виступав президент. Тому що будь-яке стримування цін на газ, ми з кожним роком будем бачити підвищення ціни, нас змусять його довести до ринкових цін наступної зими, незалежно від того, хто буде прем’єром. Але те, що кожний президент думає, що він буде сидіти в кріслі президента вічно – це хвороба всіх президентів. Потрібно розуміти, якщо він у своєму ближньому оточенні буде боятися сильніших за себе, йому український народ народить сильного лідера, для того, щоб зігнати з трону одного, другого і третього”, – прокоментувала екс-нардеп.

Також вона відмітила, що другий президент України Леонід Кучма показав невдалий приклад, як бути головою держави два терміни.

Як повідомляв НАШ раніше, народний депутат України VIII скликання Надія Савченко назвала основну проблему президента Володимира Зеленського.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *