Президент Володимир Зеленський розраховує на допомогу президента США Джозефа Байдена щодо питання членства України в НАТО.
Про це він заявив в інтерв’ю “Axios”.
Спочатку український лідер побажав американському “успіху з усіма викликами, які перед ним постануть, а потім висловив побажання, щоб дві країни “увійшли в новий етап та стали на новий шлях”.
“На сході України триває війна, триває агресія Російської Федерації, анексія Криму. Тож я хотів би, щоб США і зокрема президент Байден, який дуже знайомий з Україною, допомогли нам вийти з цієї по-справжньому трагічної ситуації… Ми вдячні за все. Але якщо ми, українці, і Україна хоче бути рівноправним членом альянсу, рівноправним членом НАТО… Це одне з найважливіших питань безпеки – тієї самої безпеки, про яку говорить президент Байден. В такому разі в мене є дуже просте питання: пане президенте, чому ми досі не в НАТО?“, – запитав Зеленський.
Як повідомляв НАШ раніше, уряд України готовий викупити надлишкові обсяги COVID-вакцин у країнах Європейського Союзу.
Джерело: Наш.live