Разумков про питання Донбасу і Криму на референдумі: Нам є куди витрачати кошти

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що виносити питання Донбасу і Криму на всеукраїнський референдум не варто, бо є й інші питання.

Про це він повідомив під час брифінгу 1 лютого.

Темою розмови стала пропозиція голови  української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука винести питання Донбасу і Криму на всеукраїнський референдум.

“При всій повазі до Леоніда Макаровича, я не думаю, що треба проводити з цього питання референдум. Всі й так розумію, що територія Криму і тимчасово окупованого Донбасу це є на 100% територія України, і рано чи пізно вона повернеться. Ми всі знаємо, скільки коштує референдум і для того, щоб знову підтвердитись в цьому – я не думаю, що варто витрачати кошти. Виходячи з того, що я побачив в ЗМІ, я при всій повазі, дозволю собі не погодитись. Нам є куди витрачати кошти. Є інші питання, які також можуть бути розглянуті на загальнонаціональному референдумі”, – розповів він.

Як повідомляв НАШ раніше, Дмитро Разумков заявив, що рішення про виключення нардепа Олександра Дубінського зі “Слуги народу” буде прийматися на засіданні фракції у понеділок, 1 лютого. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *