4 фактора, які варто врахувати при виборі інтернету для офісу

Ще десять років тому основним критерієм успіху підприємці вважали поєднання «правильного» місця і недорогої оренди. Сьогодні до обов’язкових умов додався надійний і швидкий інтернет. Навіть маленька фірма не буде повноцінно працювати без доступу до мережі. Це не тільки зручний спосіб комунікації, але і ефективний інструмент пошуку клієнтів та інвесторів, продаж і просування товарів і послуг. 

Ми підкажемо, на що звернути увагу, вибираючи провайдера для обслуговування офісного інтернету.

Зміст

  • 1Тип підключення
  • 2Швидкість
  • 3Тариф
  • 4Терміни підключення та прозорі умови договору

Тип підключення

У великих компаніях спостерігається велике навантаження на мережу, а затримки, збої і повільна швидкість з’єднання – вкрай небажані. Багато провайдерів пропонують інтернет для бізнесу, скрупульозно враховує всі нюанси діяльності і потреби конкретного підприємства. В арсеналі всеукраїнського провайдера «Датагруп» ви знайдете кілька перевірених і вигідних технологій підключення для малого і середнього бізнесу, організації домашнього офісу, пропозиції для операторів зв’язку.

Ethernet

Підключення офісу по виділеній оптоволоконної лінії. Найпопулярніше рішення, яке працює за стандартами передачі даних, FE (Fast Ethernet), Gigabit Ethernet, FTTH (Fiber To The Home) або FTTB (Fiber To The Building).

xPON

Багатофункціональний широкосмуговий доступ через пасивну оптичну мережу. Забезпечить доступ до інтернету в складах, магазинах, гаражах, ангарах та інших приміщеннях в приватному секторі і передмісті. Технологія відрізняється високою стійкістю до несприятливих зовнішніх умов.

ADSL

Зв’язок з глобальною мережею через кабель телефонної лінії. З’єднання дозволяє організувати швидкісну передачу даних, відрізняється доступною вартістю, не впливає на якість телефонного зв’язку.

Швидкість

Тут важливий точний математичний розрахунок на підставі:

  • типових задач офісу;
  • числа користувачів;
  • одночасної навантаження.

Для невеликої компанії, в якій працює до 10 осіб, що використовують інтернет для роботи з поштовими сервісами, гугл-документами і онлайн-серфінгу, цілком достатньо швидкості 5-24 Мбіт / с. Але якщо мова йде про коворкінг-центрі або кафе, спеціалізація яких передбачає великий потік клієнтів, знадобляться більш серйозні ресурси.

Тариф

Для будь-якого бізнесу важливі максимально вигідні умови підключення. Однак, перш ніж вибрати провайдера, врахуйте не тільки вартість, але і інші чинники. За невиправдано низьким тарифом можуть ховатися регулярні збої і відключення. Нестабільна робота офісу і постійна напруга завдадуть компанії не тільки фінансовий, але і репутаційний збиток. Солідний провайдер завжди готовий обговорити з клієнтом індивідуальний тарифний план відповідно до особливостей бізнесу.

Терміни підключення та прозорі умови договору

Уважно вивчіть умови постачальника інтернет-послуг. У договорі зверніть увагу на час, протягом якого провайдер зобов’язується усунути виникаючі несправності. Поговоріть зі службою підтримки, оціните швидкість реакції і стиль спілкування консультанта.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *