Кабмін оприлюднив постанову щодо компенсацій за електропостачання

Уряд оприлюднив постанову щодо запровадження компенсацій за електроопалення для посилення соціального захисту деяких категорій споживачів.

Відповідна постанова №64 від 1 лютого опублікована на Урядовому порталі.

Так, Кабмін запровадив надання компенсації на оплату електроенергії, спожиту у I кварталі 2021 року, у зв’язку з відміною окремих знижених тарифів деяким категоріям споживачів (крім тих, які отримують житлову субсидію). 

Зокрема, компенсації запроваджують для таких категорій споживачів:

  • населення, яке проживає в житлових будинках (у тому числі в житлових будинках готельного типу, квартирах та гуртожитках), обладнаних в установленому порядку електроопалювальними установками (у тому числі в сільській місцевості), і станом на 31 грудня 2020 р. мало право на знижений тариф;
  • населення, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості), і станом на 31 грудня 2020 р. мало право на знижений тариф;
  • багатодітні, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу.

Варто зазначити, що компенсації вищезазначеним категоріям здійснюється за рахунок коштів державного бюджету та затверджено порядок надання таких компенсацій.

Як НАШ повідомляв раніше, Кабмін скасував пільговий тариф на електроенергію з 1 січня. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *