Дубінський може повернутися до фракції “Слуга народу”, якщо 70% монобільшості буде “за”, – Арахамія

Народний депутат Олександр Дубінський може повернутися до фракції “Слуга народу”, якщо за це проголосують понад 70% нардепів, та якщо політик доведе свою непричетність до виборів президента США. 

Про це розповів народний депутат Давид Арахамія після засідання фракції “Слуга народу”, трансляцію вів телеканал НАШ. 

“Ми вже не перший раз виключаємо людини з фракції. Це в нас були: Поляков, Скороход, Юрченко та четвертий. Я проголосував “за”. 198 депутатів проголосували “за”, 29 – проти, 19 – так і не визначились. Це було не таємне голосування”, – наголосив політик. 

За словами нардепа, він проголосував за виключення Дубінського, тому що той не відреагував на прямий посил Президента Володимира Зеленського піти самостійно. 

“Я голова фракції, я маю захищати своїх колег по фракції. А ви ж знаєте, що Дубінський відомий по атаках по своїх же колегах по фракції, по партії, по Кабінету міністрів”, – сказав Арахамія. 

Зокрема, за словами нардепа, щоб Дубінський повернувся до фракції, йому треба довести свою позицію. 

“Перша умова – йому треба довести вою позицію, якщо вона буде доведена. Друга умова – він має мати бажання, а потім повернутися. Якщо він дійсно доведе свою невинність у цьому процесі, що він не втручався ні в які вибори, та має бажання долучитися, я з задоволенням скличу фракцію, й фракція вирішить таким же чином. Якщо буде 70%, які будуть “за”, то він може повернутися”, – поінформував народний депутат. 

Нагадаємо, що народного депутата Олександра Дубінського виключили з фракції “Слуга народу”. “За” його виключення проголосували 198 нардепів, 29 – проти, 19 – утрималися.

Як НАШ повідомляв раніше, Олександр Дубінський прокоментував своє виключення з фракції, наголосивши що народні депутати, голосуючи за його виключення, підтасовували голоси. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *