Крістіан Телл очолить BASF Agricultural Solutions Україна

У 2016-2019 роках він був начальником відділу маркетингу департаменту. Наразі його призначено на посаду директора Agricultural Solutions в Україні, Молдові та країнах Кавказу

Крістіан Телл приєднається до команди ТОВ «БАСФ Т.О.В.» – з 1 березня 2021 року його призначено директором департаменту Agricultural Solutions компанії BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу. Про це повідомила пресслужба компанії.

У 2016-2019 роках Крістіан Телл вже працював BASF Україна – був начальником відділу маркетингу департаменту Agricultural Solutions, а загалом фахівець працює у компанії BASF понад 18 років.

«Мені приємно повернутися знову до України та впевнений, що з такою командою нам вдасться збільшити присутність на ринку й допомогти аграріям зрощувати та зростати. Маючи досвід роботи в Латинській Америці, Іспанії, Німеччині, Австрії та Швейцарії, із задоволенням перенесу свої напрацювання, знання та досягнення в Україну. Ділитимуся з аграріями практичною інформацією, долучатимуся до інноваційних проєктів – усе, щоб допомогти українському бізнесу отримувати ще кращі результати своєї діяльності», – прокоментував своє призначення Крістіан Телл.

Читайте: Чи варте одразу пересівати розріджені озимі пшеницю та ячмінь

Головними напрямками роботи на новій посаді очільник українського департаменту BASF Agricultural Solutions вбачає фокус на digital технології, активізацію співпраці з аграріями, курс на сталий розвиток та виведення на ринок інноваційних продуктів, які оптимізують роботу аграрія та допомагають знизити пестицидне навантаження на ґрунт.

Як додали у пресслужбі, наразі у глобальній BASF працюють близько 117 000 співробітників, а обсяг продажів концерну у 2019 році склав 59 млрд євро.

Нагадаємо, раніше Landlord повідомляв про те, що лібералізація ринку землі може принести до $85 млрд приросту ВВП.

Джерело: Landlord

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *