Пожежа в “Епіцентрі”: підпалювач був раніше судимий

Чоловік, який влаштував пожежу в ТЦ “Епіцентр” в Первомайську Миколаївської області, раніше відбував покарання у місцях позбавлення волі. 

Про це в ефірі телеканалу НАШ повідомив заступник голови Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко. 

“Зайшла людина, яка пішла в ту частину магазину, де продаються лаки, фарби та іншого аналогічного роду речовини. Вона почала розливати ці речовини та намагатися їх підпалити. Під час того, як охоронець “Епіцентру” намагався припинити ці дії, ця особа, 37-річний чоловік, вдарила охоронця ТЦ сокирою. Після того підпалив ті речовини”, – поінформував Геращенко. 

За його словами, охорона торговельного центру швидко відреагувала та почала евакуювати всіх співробітників “Епіцентру”. 

“Через те, що пожежа з’явилася цілеспрямовано, де багато легкозаймистих речовин, вона дуже швидко розповсюдилась по магазину. Наразі загиблих немає, всі люди встигли евакуюватися. Людина, яка створила цей злочин, затримана. Їй буде пред’явлено звинувачення у нападі на нанесенні тілесного ушкодження охоронцю ТЦ, а також підозра за організацію підпалу. Ця людина раніше судима, зараз перевіряється, чи не була вона на обліку у психіатричному диспансері. Також перевіряється, чи не є ці дії на замовлення”, – підкреслив він. 

Довідка: 

  •  У місті Первомайськ Миколаївської області виникла пожежа у торговому центрі “Епіцентр” на площі приблизно 800 кв.м. За попередніми даними, пожежа почалася через навмисний підпал розчинника. До гасіння залучено 10 осіб та 2 одиниці техніки ДСНС. Додатково направлено 12 осіб та чотири одиниці техніки ДСНС.
  • У Миколаївській області в місті Первомайськ затримали ймовірного палія торгового центру “Епіцентр”. Також повідомляється, що другий підпалювач втік. Першого ж затримала охорона ТЦ з бензином ще до приїзду поліції.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *