Нове покоління змете “зеленських” з застарілими “95-кварталами” як осінній лист, – Балашов

Президент Володимир Зеленський – представник другого покоління, у якого немає ідеології. Люди цього покоління харчуються чужим коштом.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив лідер партії 5.10 Геннадій Балашов.

“Чому розпадаються ці покоління? Насправді Зеленський представник певного покоління. Проблема полягає у тому, що у цих людей взагалі немає ніякої ідеології. Вони служать олігархату то одному, то іншому. Харчуються за чужий рахунок. Ідеології немає. Чому я говорю про застарілих президентів, бо такий же застарілий батько в Білорусі, якого хитають, Путін, якого хитають Навальним. І таким же застарілим видався другим поколінням наш Зеленський, тому що на зміну йому йде третє покоління тих самих революціонерів. Насправді вони зажадають більше свободи, ніж вони очікують. Вони зажадають свободи слова, пересування товарів, грошей і людей. А це покоління в один клік, тобто хочу товар зараз, тут і негайно. Ось яке покоління гряде і воно змете цих “зеленських” з застарілими “95-кварталами” як осінній лист. Тому просто чекаємо, коли підросте наше покоління”, – заявив Балашов.

Як повідомляв НАШ раніше, лідер лібертарианскої партії 5.10 Геннадій Балашов прокоментував життя в Україні, зазначивши, що “тут добра не буде”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *