Дубінський: Мене просили проголосувати за Вітренка, пообіцявши допомогти залишитися у фракції

Народного депутата Олександра Дубінського просили проголосувати за призначення Юрія Вітренка міністром енергетики, пообіцявши допомогти залишитися у фракції “Слуга народу”.

Про це розповів сам Дубінський в ефірі телеканалу НАШ.

“Голосування за Вітренко. 175 “слуг” голосує, це плюс-мінус той же показник, хто голосував за моє виключення. Для мене принципово не можна було голосувати за Вітренко, тому що людина, яка на фракції при присутності президента і всіх депутатів говорить: “Якщо я стану міністром енергетики, я першим ділом займуся зниженням тарифів”. Насамперед, як тільки його призначають тимчосово в. о. міністра енергетики, ці скасовують пільги на перші 100 кіловат, на опалення, газ. Вони роблять все, щоб тарифи зросли. Він брехун і кидало, людина, яка скористалася своїм становищем, щоб відразу підвищити тарифи”, – сказав політик.

Також він зазначив, що до нього особисто підходили колеги по фракції, обіцяючи за голос за Вітренко залишити його у фракції.

“До мене підходили всі функціонери фракції і говорили: “Саша, не загострюй ситуацію. Проголосуй за Вітренка, і ми особисто підемо в Офіс і вирішимо твоє запитання з виключенням із фракції”.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат Олександр Дубинський заявив, що президенту України Володимиру Зеленському створюють “теплу ванну” в якихось уявних успіхах.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *