Бондаренко про закриття телеканалів: Зеленський пішов по беззаконню, він закінчить каденцію з ганьбою

Президент України Володимир Зеленський, прийнявши рішення закрити три телеканали, пішов по беззаконню.

Таку думку в ефірі НАШого телеканалу висловила екснардеп Олена Бондаренко.

“Я неодноразово говорила, що Зеленський закінчить свою каденцію з великою ганьбою. Такої наруги над Конституцією, над профільними законами, які регулюють інформаційне поле в Україні, не допускав собі жоден божевільний у цій країні. Нічого хорошого від цього чекати не доводиться. Я знаю точно, що ми це переживемо. Я сподіваюся, що знайдуться канали, які підключаться, дадуть можливість ефіру телемарафону, який зараз ведуть спільно три телеканали, щоб не тільки можна було подивитися в інтернеті”, – зазначила вона.

Нагадаємо, що 2 лютого Володимир Зеленський своїм указом ввів у дію рішення РНБО про введення санкцій відносно народного депутата Тараса Козака, а також восьми ТОВ з обмеженою відповідальністю.

Зокрема, санкції введені проти компаній “ТВ Вибір”, “Телерадіокомпанія” 112-ТВ”, “Лідер ТВ”, “Партнер ТВ”, “Новини 24 години”, “Нові комунікації”. Вони віщають під брендами “112 Україна”, NewsOne і ZIK. У ефірних сітках більшості великих провайдерів телеканали вже недоступні.

Як НАШ повідомляв раніше, телеведучий Василь Апасов вважає, що, вимикаючи українські інформаційні телеканали, не можна перемогти бідність, знизити тарифи або виплатити зарплати людям.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *