В Україні працюватиме 500 мобільних бригад для вакцинації від COVID-19

В Україні інфраструктура для організації процесу вакцинації від COVID-19 вже підготовлена. Загалом працюватиме 500 мобільних бригад, що будуть здійснювати щеплення.

Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

“Інфраструктура для організації самого процесу вакцинації вже підготовлена. В Україні загалом працюватиме 500 мобільних бригад, що здійснюють вакцинацію. Перші 50 почнуть роботу вже цього місяця в усіх регіонах країни, крім того, на початковому етапі буде розгорнуто 1500 кабінетів щеплень та 50 центрів у великих містах, загалом буде працювати більш як 4 000 кабінетів щеплень по всій країні”, – сказав Шмигаль.

Прем’єр запевнив, що всі, хто бажає зробити щеплення, отримають таку можливість згідно з Національним планом вакцинації.

Зазначається, що у лютому розпочнеться вакцинація медиків від COVID-19.

“Вже у найближчі тижні Україна отримає від компанії Pfizer 117 тисяч доз вакцини в рамках програми COVAX в першу чергу для лікарів, які перебувають на передовій боротьби з коронавірусом. Ми маємо їх захистити, бо вони найбільше ризикують захворіти на коронавірус”, – відмітив Шмигаль.

Як повідомляв НАШ раніше, нардеп Нестор Шуфрич заявив, що Німеччина може регламентувати використання російської вакцини “Супутник-V”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *