В Україні найдорожча електроенергія в Європі, – екс-міністр фінансів

В Україні найдорожча електроенергія в Європі, бо уряд зробив пріоритет для теплокомуненерго, які мають досить високу вартість.

Про це у прямому ефірі телеканалу НАШ розповів екс-міністр фінансів Ігор Уманський.

“Ринок електроенергії і її виробництва це досить складна технологічна тема, якщо брати з точки зору балансу, хто саме виробляє цю електроенергію. В Україні найдорожча електрика в Європі, з деякими країнами це дуже велика різниця. Чому у нас найдорожча електрика, якщо є більш менш дешева електрика, яку може виробляти “Енергоатом” або “Гідроенерго”, а ми маємо дорогу. Бо в балансі цей уряд зробив пріоритет для теплокомуненерго, які мають досить високу вартість. І так звана “зелена” енергетика, тариф на неї у нас у 10 разів вищий ніж у США і у 6 разів вищий ніж в Німеччині. Ми найбагатша країна у світі, якщо ми можемо собі дозволити настільки дорогий енергоресурс”, – заявив Уманський.

Також він додав, що дану ситуацію можна було б виправити, якщо збільшити частку атомної електроенергії.

Як повідомляв НАШ раніше, екс-міністр фінансів України Ігор Уманський заявив, що введення санкцій відносно трьох телеканалів це спроба перевести увагу українців з більш важливих проблем в Україні.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *