Телеведуча NewsOne емоційно звернулася до Зеленського: Я сподіваюся, що ви одумаєтеся

Журналістка та телеведуча Діана Панченко в ефірі НАШого телеканалу емоційно звернулася до президента України Володимира Зеленського через блокування телеканалів.

“Мені важко повірити, що в моїй країні я чую від народного депутата, що нам потрібне закон про цензуру, що нам потрібен закон, який буде визначати, які ЗМІ “правильні”, а які “не правильні”, що треба захищати національну безпеку. Захищаючи безпеку ціною свободу ми позбудемося і свободи і безпеки”, – відзначила вона.

Також журналістка підкреслила, що вважає рішення заблокувати три телеканали абсолютно неправовим.

“Я тільки хочу жити в правовій країні, де головним є закон, де Конституція виконується. В Україні діє принцип свободи слова. Пане президенте, я не знаю, хто порадив вам зробити те, що ви зробили. Я сподіють, що ви одумаєтеся. Мені не хочеться вірити, що ви настільки боїтесь людей, що йдете на такі жахливі міри. Я боюсь, що за цим рішенням нас чекає важка політична криза”, – сказала Панченко.

Як повідомляв НАШ раніше, Андрій Портнов дав оцінку санкціям РНБО проти трьох телеканалів і дав поради, як захистити своє право на свободу слова.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *