Радник міністра МВС про мітинг під телеканалом НАШ: Усім діям, які відбувалися, буде надана правова оцінка

В українському законодавстві щодо захисту журналістів і всі діяння відносно порушення журналістських прав – це кримінальна відповідальність, тому правоохоронці проаналізують і нададуть правову оцінку діям, які були скоєнні щодо співробітників телеканалу НАШ.

Про це у прямому ефірі телеканалу НАШ заявив радник Міністра МВС України Володимир Мартиненко.

“Усім діям, які відбувалися, буде надана правова оцінка. Євгеній Карасьов достатньо відома в медійному колі особа, він частий гість на телеканалах. Я з ним перетинався на ефірах, але не на телеканалі НАШ, а на інших. Відповідно інформація про його дії і дії інших протестувальників буде надана оцінка, після того як вони будуть проаналізовані. По Євгену Карасю неодноразово підіймалося питання по притягненя його до відповідальності та надавались правові оцінки тим діям, які він вчиняв. За результатом протистоянь під телеканалом НАШ затримано і доставлено до відділку поліції 4 особи. Зараз, один із затриманих, що виліз на вікно, просить підтримки у своїх побратимів”, – розповів Мартиненко.

Також він відреагував на ситуацію з нападом на кореспондента НАШого телеканалу.

“В нас мова йде в законодавстві щодо захисту журналістів і всі діяння відносно порушення журналістських прав – це кримінальна відповідальність, тому я впевнений, що правоохоронці проаналізують і нададуть правову оцінку цим діям”.

Як повідомляв НАШ раніше, нардеп від партії “Слуга народу” Артем Дмитрук заявив, що ніхто безпідставно не може звинувачувати людей або телеканали, в тому числі і органи влади, тим паче як це відбувається зараз – закривати або проводити подібні мітинги.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *