Гетманцев: В Україні охлократію намагаються видати за народовладдя і демократію

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Данило Гетманцев в прямому ефірі НАШого телеканалу заявив, що в Україні охлократію намагаються видати за народовладдя та демократію.

“Людям треба чимось займатися. Люди хочуть займатися політикою. Люди бачать, що це є такий важливий меседж, який вони відстоюють, що держава повинна залишатися в тіні, ніхто не повинен сплачувати податки. Я абсолютно з цим не погоджуюсь… Мова йде про охлократію, яку чомусь останні шість років намагаються видати за народовладдя. Вона абсолютно нічого спільного не має з народовладдям. Це абсолютно протилежні речі, коли якісь питання в державі намагаються вирішити натовп, який фінансується. Це підміна понять і подвійні стандарти, з якими ми повинні боротися. Ми повинні викорінити це явище в нашому суспільстві і вирішувати питання в нашій державі на користь народу і виключно із застосуванням демократичних процедур”, – розповів нардеп.

За його словами, якщо в Україні не забезпечити сплату податків, свободу слова і виконання основних обов’язків демократичного суспільства, то “ми втратимо країну”.

Довідка. Охлократія – вироджена форма демократії, заснована на мінливих примхах натовпу. Охлократія характерна для перехідних і кризових періодів.

Як повідомляв НАШ раніше, голова МОЗ Степанов заявив, що сайт про COVID-вакцинацію запустять до кінця лютого.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *