Співак про заяву Ткаченка: Н*хріна собі, він нас всіх звинуватив у інформаційному тероризмі

Керівник платформи “Національна стратегія розвитку” Дмитро Співак заявив, що міністр культури Олександр Ткаченко повинен мати на руках, щоб звинувачувати журналістів у інформаційному тероризмі.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу НАШ.

“Це абсолютно мерзенна, аморальна і підступна позиція. Він звичайний брехун і маніпулятор. Як він сказав: “Це кейс виключний, але своєчасний. Не тільки через інформаційний тероризм, але за порушення, фейки і маніпуляції”. Н*хріна собі він всіх ас звинуватив у інформаційному тероризмі. Це серйозне обвинувачення, яке кримінально карається. Ви міністр, ви говорите з нами від імені держави! Ми ж не на кухні віскі з вами п’ємо. Ви, як від ім’я держави, звинуватили зараз мене і моїх колег в інформаційному тероризмі. Тобто у нього на руках є папка, чи то з кримінальними справами, цифри, явки, паролі та, звісно, рішення українського суду”, – зазначив він.

Нагадаємо, Міністерство культури та інформаційної політики України направить до компанії YouTube рішення РНБО України щодо санкцій проти телеканалів NewsOne, ZIK, “112 Україна” задля того, щоб закрити їх сторінки на YouTube.

Як повідомляв НАШ раніше, Зеленський російською мовою назвав  “залізобетонні причини” закриття трьох телеканалів. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *