Телеканали закрили перед тим, як українці отримають платіжки за комуналку, – Кучеренко

Санкції, ввели проти українських телеканалів “112 Україна”, NewsOne, Zik саме у той момент часу, коли в Україні зросли борги за комунальні послуги.

Таку думку у прямому ефірі НАШого телеканалу висловив народний депутат від “Батьківщини” Олексій Кучеренко.

“Відбулась якась безпрецедентна подія – припинення роботи трьох телеканалів, які подобаються чи не подобаються, дивилась значна кількість населення, і на яких були присутні, останнім часом, представники майже всіх політичних фракцій і вели дискусії абсолютно коректно. Дивним чином ця подія співпала з іншими подіями в країні: українці почали розуміти, що в них немає уряду, реформи з енергетики і тарифів вони побачили у себе в платіжках, Україна зрозуміла, що шалено зросли борги – 73,6 млрд за комуналку. Зараз вони дізнаються, що кожного дня весь енергосектор України споживає 13% російської електроенергії”, -заявив нардеп.

Також він додав, якщо ми хочемо боротися з реальним ворогом українського народу, то це НАК “Нафтогаз України”, який “обкрадає сьогодні весь український народ”.

Як повідомляв НАШ раніше, народний депутат від “Батьківщини” Олексій Кучеренко заявив, що українська влада не зможе вирішити проблему з підняттям тарифів на газ. 

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *