Жителі міста Золоте про життя на лінії вогню: Кожний день обстріли – це вже звичка

НАШ кореспондент Олена Власова перебуває у “сірій зоні” – у місті Золоте, де вже 6 років мешканці міста живуть на лінії вогню. Раніше вони перебували під окупаційною владою, але зараз Золоте підпорядковане українській владі.

У місті мешкає 13 тисяч людей, більша частина населення це працівники шахти “Карбоніт”, жінки переважно працюють у школі, лікарні або магазинах. Молодь безробітні або на заробітках за кордоном.

Мешканці міста розповіли про життя у прифронтовому містечку.

“Нормально, ну а де нас ждуть”,- сказав місцевий житель.

“Ми вже звикли, то добре. Ми тут шахтарі. Тут наша рідна шахта “Карбоніт”, ми на неї працюємо”, – розповів мешканець Золотого.

“Кожний день обстріли – це вже звичка. Ми живемо ніяк. Дома сидимо, вийшли в магазин і знову додому. Чуємо вибухи, стрілянину”, – висловила свою думку місцева жителька.

Крім цього, громадського транспорту у місті немає, у першій половині дня ходить автобус, але збільшувати кількість транспорту не будуть, через маленьке населення міста. Серед розваг – сільський клуб, де збираються бабусі поспівати у хорі.

Як повідомляв НАШ раніше, голова Аналітичного центру “Донбаський інститут регіональної політики” Енріке Менендес розповів, що в Україні одним із найбільших зовнішньоторгових партнерів по експорту та імпорту є Росія.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *