Мета поїздки до НАТО Шмигаля – врятувати свої шкури і показати, що “ми щось робимо”, – політолог Теліженко

У прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля немає жодних попередніх домовленостей та плану дій щодо поїздки до НАТО. Українська делегація поїхала туди заради піару.

Таку думку у прямому ефірі телеканалу НАШ висловив політичний консультант, працівник Посольства України в США 2015-2016 рр. Андрій Теліженко.

“Найуспішнішим результатом поїздки Дениса Шмигаля до НАТО може бути, що він все ж таки поставить посла від України, який зможе вести повсякденні роботи вже у самому НАТО та представляти рівень уряду України. Але максимум, що привезуть з цієї поїздки – це сувенір. Бо такий приїзд делегації до НАТО без попередніх домовленостей і про що вони будуть розмовляти – немає. Вони їдуть туди для піару, для картинки, що “ми щось робимо”. В Шмигаля плану цієї поїздки немає. Це рятувати свої шкури і показати, що начебто ми щось робимо в цій державі. Це, на жаль, тільки колапс та катастрофа. З нас весь світ буде сміятися, якщо ми будемо продовжувати такі перформанси робити на офіційному рівні”, – заявив Теліженко.

Як повідомляв НАШ раніше, генеральний прокурор України 2002-2003, 2005, 2007 рр., голова Союзу юристів України Святослав Піскун заявив, що план дій щодо членства в НАТО прописано в Конституції України.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *