Мураєв: Влада боротиметься за Харків, тому що це стратегічний регіон

Влада боротиметься за Харків і робитиме все можливе, щоб вибори не відбулися до тих пір, поки не будуть впевнені, що переможе їхній кандидат, тому що це стратегічний регіон України.

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив лідер партії “НАШІ” Євгеній Мураєв.

“Харків – це перша столиця. Це на сьогодні перша столиця південного сходу. Це промисловий, науковий і культурний центр нашої країни. Він вносить величезний внесок у наповнення бюджету. Це прикордонне місто. Воно з одного боку межує з Бєлґородом, у нас велика межа з РФ, а так само з зоною бойових дій. Тому воно має стратегічне і політичне значення, і думаю, влада буде за нього боротися і робити все можливе, щоб вибори не відбулися до тих пір, поки не будуть впевнені, що переможе їхній кандидат” , – сказав політик.

Також Мураєв зазначив, що згідно із законом вибори повинні були відбутися в останню неділю березня, однак тепер це очікується в останню неділю жовтня.

Як НАШ повідомляв раніше, секретар Харківської міської ради Ігор Терехов прийняв для себе певне рішення щодо майбутніх виборів в мери міста і сказав, що не бачить для себе конкурентів.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *