Азаров про покупку електроенергії з Росії: Нехай цей Герус бреше кому завгодно, тільки не мені

В Україні кожна сім’я приблизно дві години на добу вживає електроенергію з Росії, а загальний обсяг цієї електроенергії нашою країною в сукупну частку сягнув понад 10%.

Про це в ефірі телеканалу НАШ заявив екс-прем’єр-міністр Микола Азаров.

“Приблизно дві години на добу кожна українська сім’я вживає електроенергію з Російської Федерації. А загальний обсяг вживаної російської електроенергії країною в сукупну частку сягнув понад 10%”, – сказав він.

Відзначимо, що раніше голова профільного комітету Андрій Герус заявив, що це всього 1%, але ніяк не 10.

“Слухайте, нехай цей Герус бреше кому завгодно, тільки не мені. При зупинці таких найпотужніших блоків, які зупинилися на АЕС, при тій аварійності, яка зараз має місце… Ну чому ця аварійність має місце, тому що абсолютно не займалися ремонтом. Що таке підготовка до зими? Підготовка до зими у нормального уряду починається з 15 квітня, коли закінчується опалювальний сезон. Що він включає в себе, чого цей Шмигаль поняття не має разом зі своїм так званим урядом. Перше – накопичення запасу палива на зиму. Друге – капітальний ремонт і заміна обладнання. Третє – мережі, їх ремонт”, – підкреслив він.

Як НАШ повідомляв раніше, екс-міністр фінансів Ігор Уманський заявив, що в Україні найдорожча електроенергія в Європі, тому що уряд зробив пріоритет для теплокомуненерго, які мають досить високу вартість.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *