Добкін: Людей важко обдурити, ціни ростуть, а грошей більше не з’являється

Владі України не вдасться обдурити свій народ, бо українці бачать, що ціни на всі підминаються, однак грошей у гаманці більше не стає.

Таку думку в ефірі телеканалу НАШ висловив екс-нардеп Михайло Добкін.

“Тут провал за провалом. Що ні відбувається в Раді, все вішається на президента, тому що він створив монобільшість. Він ділить з ними всі успіхи та невдачі. А так як удач немає, залишаються невдачі. Ринок землі згадають, ігровий бізнес згадають та ще масу речей, які пов’язані з погіршенням якості життя. Це підвищення тарифів, закриття ЗМІ. Але що можна пообіцяти такого, що люди повірять знову і на наступну каденцію будуть підтримувати?” – сказав він.

Також Добкін зазначив, що ніхто, крім самого президента, рейтинг за нього не накачає.

“Людей сьогодні обдурити складно. Вони відкривають холодильник, а там їжі менше, ніж було рік тому. Вони відкривають гаманець і рахують, які гроші вони можуть витратити на те, щоб одягнути дитину. А ціни не падають. За одну і ту ж зарплату купити можна менше. За одну і ту ж пенсію купити можна менше. Тому що може зробити трійка, п’ятірка або десятка, я не знаю”, – підкреслив Добкін.

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат попередніх скликання Олена Бондаренко вважає, що президент Володимир Зеленський не має жодних шансів залишитися на другий термін, тому що український народ перестав його поважати і слухати.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *