Порошенко може стати прем’єр-міністром України після дострокових виборів, – Співак

П’ятий президент України Петро Порошенко може стати прем’єр-міністром після дострокових виборів.

Таку думку в ефірі телеканал НАШ висловив керівник платформи “Національна стратегія розвитку” Дмитро Співак.

“Це зло, але це дуже дослідне, потужне… Вони на десять голів сильніші Зеленського як політичні гравці. Я знаю Турчинова, я знайомий з ним, я знайомий з Порошенком. Ну, це монстри, вовки. Ця заява Турчинова – меседж у дві столиці. Меседж на Банкову, що Володя, ну давай, у тебе ж все погано, зроби Петра прем’єром, він підтягне. Це меседж в новий Держдеп США, це меседж взагалі. Це ж на живця беруть недосвідченого Зеленського, який розгублений”, – сказав він.

Також Дмитро зазначив, що Порошенко може стати прем’єром, але не зараз.

“Він може стати прем’єр-міністром, але не зараз. Я про це говорив перший. Він може стати прем’єром після дострокових виборів. Він зацікавлений в дострокових виборах, рейтинг у нього зростає. Але Петро Порошенко блефує про свій нинішній близький зв’язок з Джозефом Байденом. По-перше, в силу віку Байдена. Україною буде займатися не Байден”, – підкреслив Співак.

Як НАШ повідомляв раніше, екс-нардеп Олександр Долженков заявив, що санкції проти телеканалів, які ввів в дію президент Володимир Зеленський – це найгірша форма прояву правління п’ятого президента Петра Порошенка.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *