Бережна: При перейменуванні проспекту на Бандеру були порушені абсолютно всі норми права

При перейменуванні Московського проспекту на проспект Степана Бандери були порушені абсолютно всі норми права.

Про це в ефірі телеканалу НАШ заявила директор інституту правової політики та соціального захисту ім. Ірини Бережної Олена Бережна.

“Це рішення винесене не сьогодні, а 28 січня цього року. Мова йде про те, що так звана громадська організація звернулася до суду трохи пізніше, ніж наш інститут правової політики. Ми висвітлювали неодноразово цю справу. Ми теж виграли суд першої інстанції, але в апеляції чинився тиск, і абсолютно неправове рішення було прийнято. Наша справа знаходиться у Верховному суді більше року, і вони не приймають рішення”, – сказала вона.

Нагадаємо:

Окружний адміністративний суд міста Києва 11 лютого ухвалив визнати протиправним і скасувати рішення Київської міської ради “Про перейменування вулиць, проспектів і провулків у місті Києві”. Зокрема, суд скасував рішення про перейменування вулиці Суворова на вулицю організатора дивізії СС “Галичина” Михайла Омеляновича-Павленка і Московського проспекту до проспекту Степана Бандери.

Водночас влада Києва подасть апеляцію щодо рішення ОАСК про скасування перейменування проспекту Степана Бандери, який раніше називався Московським, бо рішення є абсолютно необгрунтованим.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *