Литвин про Закон “Колесніченко – Ківалова”: Мене зрадили, і я подав у відставку

Екс-голова Верховної Ради минулих років Володимир Литвин розповів про те, як його примусили підписати закон України “Про засади державної мовної політики”.

Про це він заявив у прямому ефірі телеканалу НАШ.

“Для мене це було викликом, вибухом. Мене просто зрадили. Я написав заяву про відставку, двічі голосували і її не прийняли. Іншого виходу не було, як продовжити роботу. Я цей закон не підписував, але мені принесли і показали проект судового рішення, що суд мене заставить підписати цей закон відповідно до регламенту ВР. Я шукав вихід, і було відпрацьовано за статтею 131 регламенту привести цей закон у той вигляд,  у який можна було привести. Але тим, хто виступав проти прийняття цього рішення і його легалізацію не потрібно було, щоб був закон прийнятний для всього українського суспільства. Їм потрібний був процес, для того, щоб доводити свою абсолютну патріотичну позицію. Я зібрав представників фракції і спілкувався персонально з людьми, пропонував їм, щоб вони прочитали, що пропонується і який буде мати вигляд закон. Але ж ви розумієте, які тиски були у Раді. З огляду на це, я поставив закон на голосування, спочатку поправки, але попередив депутатів, які не хотіли приймати рішення, що якщо вони його не підтримають, то згідно із законом голова ВР зобов’язаний негайно підписати цей закон. Для мене було принизливо, що я під судовим тиском підписував рішення”, – розповів Литвин.

Як повідомляв НАШ раніше, народний депутат України IV-VIII скликань, голова Верховної Ради України минулих років Володимир Литвин заявив, що санкції, введені проти трьох українських телеканалів – це політична боротьба без правил, де чинна влада усунула одного із найбільших суперників на майбутніх виборах – партію “ОПЗЖ”.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *