Куликов: У Зеленського вже немає рейтингу, а конфлікт на Сході триває

Президент Володимир Зеленський під час інавгураційної промови заявив про те, що готовий пожертвувати своїм рейтингом заради того, щоб зупинити війну. Однак уже немає рейтингу, а конфлікт на Сході України триває.

Про це в ефірі телеканалу НАШ розповів екс-керівник бюро Інтерполу України Кирило Куликов.

“Я завжди вірив у щирість Зеленського, коли він у своїй інавгураційній промові говорив, що він не хвилюється про свій рейтинг, і він готовий їм пожертвувати заради того, щоб зупинити війну. Але рейтингу вже немає, а війна триває. Добре, я згоден, Володимир Олександрович не може допомогти всім своїм великим серцем тим людям, які постраждали в результаті війни на Донбасі. А нашим військовослужбовцям він допомогти може? За словами товариша Матіоса, який був колись військовим, небойові втрати становлять понад 90%. У нас загинуло за рік, тільки покінчило самогубством, понад 1000 військових”, – сказав Куликов. 

Як НАШ повідомляв раніше, народний депутат Вадим Новинський вважає, що якщо Петро Порошенко обійме посаду прем’єр-міністра України, то буде виконувати обов’язки і президента Володимира Зеленського.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *