Зовнішнє управління – це не так погано, багато країн так досягли успіху, – нардеп Павленко

Багато країн досягли успіху, через зовнішнє управління, але потрібно слідкувати, щоб це не призвело до витягування ресурсів з країни та економічного занепаду.

Про це у прямому ефірі телеканалу НАШ заявив, народний депутат від “ОПЗЖ” Юрій Павленко.

“Коли мова йде про зовнішнє управління – це не так погано. Багато країн, через зовнішнє управління досягли успіху. Але коли зовнішнє управління починає витягувати з нас ресурс і користуватися нашими слабкостями, а ми їх не може захистити, тоді ми перетворюємося на “сировинний придаток для своїх нібито формальних друзів”. Є угода про асоціацію з ЄС, пройшло 5 років, і ці 5 років дають нам право відповідно до угоди, переглядати умови. В першу чергу, важливо переглянути економічну складову, і наші економічні взаємовідносини з точки зору квотування наших товарів, послуг для європейського ринку, бо там є для нас серйозні обмеження. Після підписання угоди з ЄС ми більше втратили в економічному плані, ніж здобули”, – розповів Павленко.

Також він додав, що кожна країна діє згідно зі своїми інтересами.

“ЄС, очевидно, не дуже вигідно, з економічної точки зору переглядати з нами умови, відкривати свої ринки, створювати можливості для української економіки. Тому вони максимально борються і захищають свій ринок”.

Як повідомляв НАШ раніше, народний депутат від “ОПЗЖ” Юрій Павленко заявив, що підсумки діяльності президента України Володимира Зеленського за майже два роки його каденції достатньо не втішні.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *