Савченко: Я на Зеленському поставила хрест, у нього не вийде закінчити війну

Екс-нардеп Надія Савченко давно поставила хрест на президенті Володимиру Зеленському, наголосивши, що в нього не вийде закінчити війну на Донбасі. 

Свою думку вона висловила в ефірі телеканалу НАШ. 

“Коли ми дивимося на те, як хотів увійти в історію Порошенко, як хоче ввійти Зеленський, то в принципі в них обох є хороший шанс в історію не просто вляпатися, а історію окровити, очорнити і залишитися одним із найгірших сторінок в історії України”, – наголосила вона. 

Надія зазначила, що коли в країні йде війна, кожен президент хотів би залишитися в історії маршалом перемоги. 

“По-перше, кожен президент хотів би залишитися в історії. По-друге, коли йде війна, кожен президент хотів би залишитися в історії маршалом перемоги. Але ні в одного, ні в другого це не вийде. Я на зеленському поставила хрест місяця півтора-два тому. Тоді я сказала, що все, нічого не вийде в нього. Я проаналізувала ряд подій, дій та рішень, сказавши, що він не стане президентом, який закінчить війну”, – підкреслила Савченко. 

Як НАШ повідомляв раніше, президент Володимир Зеленський 15 лютого зустрівся з прем’єр-міністром Об’єднаних Арабських Еміратів шейхом Мухаммадом бін Рашидом Аль Мактумом.

Джерело: Наш.live

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *